Kullanım Koşulları


Madde 1: Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke tekrar sipariş verirseniz sistem her ikisinin başlangıç sayılarını aynı alır ve bakiyeniz yanabilir.

Madde 2: Profiliniz gizliyken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapabilir ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3: Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş vermeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Madde 4: Aynı linke aktif siparişiniz devam ederken tekrar sipariş girmemelisiniz.Sistem başlangıç sayılarını aynı alır ve eksik gönderim olabilir.

Madde 5: Bot takipçi servislerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir bunu göz önüne alarak sipariş verin lütfen.

Madde 6: Panelimiz hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.

Madde 7: +18, adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Madde 8: Sisteme yatırılan bakiye kesinlikle iade edilmemektedir. Ancak bizden kaynaklı bir sorun var ve altarnatif servis önerilemiyorsa iade yapılmaktadır.

Madde 9: Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden sipariş vermeyiniz. İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse bizden yanıt gelene kadar başka yerlerden sipariş vermeyiniz!

Madde 10: Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11: Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Madde 12: Verilen sipariş kullanıcı sorumluluğundadır. Yanlış link sonucu siparişin durumu tamamlandı olursa www.medyapost.net sorumlu değildir ve iade hak talep edilemez.

Madde 13:  Telafi Şartları


+Garantili servsler düşmeme garantisi değil düşen miktarın telafisinin garantisini vermektedir.

+Profiliniz herkese açık olmalıdır. 

+Sipariş başlangıç sayısı ve sipariş miktarının toplamının altında olan siparişlerde  telafi sağlanır.

+Kullanıcı adı değişimlerinde telafi sağlanamaz.

+Kısmi tamamlanan (Partial) siparişlerde buton aktif olmaz , manuel olarak telafi sağlanır.

+Sipariş tamamlandıktan 24 saat sonra düşüş var ise telafi edilebilir.

+ Sipariş tamamlandıktan 24 saat sonra telafi butonu aktif olur
+Telafide her sipariş AYRI değerlendirilir.Aynı profile verdiğiniz garantili siparişin süresi dolmadan tekrar sipariş verirseniz siparişler ayrı ayrı değerlendirilecektir.
Örnek olarak,
Sipariş başlangıç sayısı 1000
Sipariş miktarı 2000
Bu sipariş 3000 altına düşmeden telafi edilmez ve 1000 altına düştüğünde telafi edilmez, sorumlusu www.medyapost.net değildir iade hak talep edilemez.